Gyakori kérdések Termikus Ionizáció

Gyakori kérdések Termikus Ionizáció

Hogyan működik a Termikus Ionizáció

A kezelő fej és a bőr között egy kisülés (terikus ionizáció) jön létre, amely hatására a bőr egy pontban elszublimál (szilárd halmazálapotból, gázneművé válik). Ez azt jelenti, hogy a kisülés pillanatában azonnal csökkenni fog a felesleges bőrmennyiség. Ezzel együtt azonnal beindítja a kollagéntermelést, amelyet a megfelelő termékekkel megtámogatunk a szalonban majd az otthoni utóápolóval meghatározott ideig folytatunk.

Hard kezelésnél mennyi idő a gyógyulás?

Gyógyulása 3-14 napot vehet igénybe, ez egyéni adottságoktól függ. A pörk leesése után az eredmény előszőr rózsaszínes lesz. Illetve a kezelés után ödéma is várható pár napig. Szemhéj kezelések előtt 3-5 nappal kezdj el 3x1 DIURERBE növényi vízhajtó tablettát szedni, így az ödéma minimálisra csökkenthető, illetve otthon nyugodtan lehet a terület hűteni (Fagyasztani tilos!) Mivel az ödéma és a pörkösödés egy jól látható kellemetlenség, célszerű ennek megfelelően bele kalkulálni az életvitelünkbe a kezelést.

Hány alkalom szükséges a Hard kezelésből?

Ez változó. A szemhéj emelésénél pl 1 alkalom általában elegendő szokott lenni. Nagy mennyiségű felesleges bőr esetén lehet szükség egy ismétlő kezelésre. Amennyiben az ismétlő alkalomra feltétlen szükség van, az kb 4-8 hét múlva lehetséges.

Mennyi ideig tartós a Hard kezelés?

Már egy alkalomnak a hatása 1-2 évig vagy akár tovább is megmarad. Sőt, a bőr erről az állapotból folytatja majd a természetes öregedését. Függően attól, hogy milyen a genetika adottság, néhány év múlva szükség lehet egy újabb kezelésre a szépítő hatás megtartásához.

Fájdalmas a Hard kezelés?

A Termikus Ionizáció szemhéj-emelés kezelés nem fájdalmlatlan, de mivel elzsibbasztjuk a bőrt, kevésbé fáj, inkább kellemetlen érzés lehet, de kibírható. (A szépségért mindent, ugye? :))

Ellenjavallatok

  • Amennyiben fertőző betegséged, vagy bőrbetegséged van.
  • Amennyiben a kezelendő bőrfelület be van gyulladva.
  • Közvetlenül műtét után, illetve annak helyének közelében.
  • Amennyiben epilepsziás vagy bármilyen pszichés betegségben szenvedsz, illetve kedélyjavítókat, nyugtatókat, altatókat szedsz.
  • Amennyiben HIV pozitív, vagy a Hepatitis bármelyik formájától szemvedsz.
  • Amennyiben az elmúlt fél éven belül szívinfarktusban szenvedtél.
  • Amennyiben bármilyen problémád van a nyirokkeringeseddel, avagy távolítottak el nyirokcsomót, nyirokér vagy nyirokcsomó gyulladásban szenvedsz.
  • Amennyiben bármilyen daganatos betegségben szenvedsz!
  • Amennyiben várandós vagy.
  • Amennyiben zöldhályogban, szürkehályogban, valamilyen szembetegségben szenvedsz.
  • Leégett, nap pirította bőrt nem lehet kezelni!

Kérlek, szíveskedj közölni, ha magadon a kezelendő bőrfelületen valamilyen rendellenességet, elváltozást észlelsz, illetve ha bármilyen gyógyszeres kezelés alatt állsz.